Akcesoria do telefonów

Akcesoria do telefonów

Każdego roku giganci technologiczni, tacy jak Apple czy Samsung, wypuszczają coraz więcej nowych smartfonów, które są mocniejsze i wydajniejsze niż ich poprzednicy. Niemal całe nasze życie przeniosło się już na telefon: możemy zamówić wszystko i z dowolnego miejsca w dowolnym momencie, sterować oświetleniem w domu, czy monitorować działanie inteligentnego odkurzacza, a nawet pracować instalując zaledwie kilka aplikacji. Aby twój smartfon był jeszcze wydajniejszy i wygodniejszy warto skorzystać z licznych akcesoriów dostępnych w sklepach.

Głośnik Bluetooth

Jeśli lubisz dźwięk wysokiej jakości i słuchasz muzyki w firmie, to świetny gadżet na smartfona. Wbudowane głośniki telefonu często nie wystarczają do wysokiej jakości odtwarzania utworów na pikniku lub przyjęciu. Aby być zadowolonym z zakupu, należy rozważyć różne opcje i zwrócić uwagę na główne cechy:

  • Moc
  • Slot na kartę microSD
  • Pojemność baterii

Im mocniejszy głośnik, tym głośniejszy dźwięk. Istnieją głośniki od 2W do 120W. 2-3 W wystarczy, aby uzyskać lepszy dźwięk, ale jeśli lubisz słuchać głośnej muzyki, możesz zdecydować się na system głośników o mocy 50-60 W. Głośniki przenośne będą łączyć się ze smartfonami lub tabletami. Jednak najlepiej, aby głośnik miał gniazdo na kartę pamięci microSD.

Obiektywy fotograficzne

Osoby zainteresowane fotografią nie muszą kupować drogich aparatów. Nowoczesne smartfony wyposażone są w świetne aparaty, a dla poprawy jakości można dokupić obiektywy. Na przykład można kupić obiektywy szerokokątne, obiektywy makro, obiektywy typu rybie oko lub całe zestawy do fotografowania aparatem komórkowym. Uchwyt do takich obiektywów mocuje się w górnej części korpusu przy aparacie, następnie wkręca się wymagany obiektyw. Możesz znaleźć obiektywy uniwersalne i takie, które pasują tylko do twojego modelu iPhone’a. Możesz też kupić teleobiektyw, który ma ogromną ogniskową. Dzięki niemu w telefonie będziesz mógł fotografować obiekty znajdujące się daleko od ciebie i powiększać obraz przy minimalnej utracie jakości.

Kontroler

Dla miłośników gier tworzy się nie tylko ciekawe wysokiej jakości gry na smartfona, ale także akcesoria, które uatrakcyjniają samą grę. Możesz nawet podłączyć joystick do telefonu. Gamepad lub joypad to rodzaj gamepada podłączanego przez telefon i obsługiwanego obiema rękami. Jest to wygodny sposób na wymianę klawiatury i / lub myszy do gier. Aby grać na smartfonie, możesz wybrać bezgłośny gamepad, który łączy się z telefonem, tabletem, Smart TV przez Bluetooth. Wiele z tych gadżetów nie wymaga sterowników i nadaje się do prawie wszystkich popularnych modeli nowoczesnych smartfonów.

Powebank

Jeśli często korzystasz z telefonu, to zapewne pod koniec dnia jest on kompletnie rozładowany. Dla tych, którzy nie mają czasu na ładowanie telefonu w ciągu dnia, wymyślono przenośne ładowarki – powerbank. Jest jeszcze wygodniejsza opcja – etui na smartfona z wbudowaną baterią. Wygląda jak zwykły futerał, ale z wyściełaną ścianą. Działa jak power bank. Wsuwasz telefon do etui. Takie etui ma też wbudowany akumulator.

Więcej o akcesoriach do smartfonów znajdziesz na https://jupither.pl/

Previous Trzy cechy kolumn podłogowych, na które warto zwrócić uwagę
Next Płytki na taras

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Wnuczka daje mi drugą młodość

Aktorka chce być dla swojej wnuczki przede wszystkim dobrym przykładem. Twierdzi, że od 2-letniej Helenki otrzymuje równie dużo, jak jej daje. Dziewczynka sprawia, że gwiazda czuje się, jakby przeżywała drugą młodość. 

Life&Style 0 Comments

Życzenia urodzinowe – jak je właściwie składać?

Życzenia od czasu do czasu musimy składać wszyscy – część osób czyni to nawet z wielką przyjemnością, chociaż część nie bardzo lubi składać innym życzeń. Bez względu jednak na to,

Life&Style 0 Comments

Płyty winylowe dla audiofila. Gdzie je zdobyć?

Jeszcze kilkanaście lat temu z pewnością trudno byłoby nam uwierzyć, że winyle mają szansę na powrót do łask. Trudno było prognozować taki scenariusz w czasach, w których problemem nie jest

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź