Co to jest Endermologia?

Co to jest Endermologia?

Cellulit to wgłębienie i nierównomierny wygląd skóry. Czasami określa się go jako „efekt skórki pomarańczowej”, ponieważ wygląda on podobnie do skórki pomarańczowej. Wiele kobiet cierpi na cellulit na częściach ciała, głównie na biodrach i udach. Może on pojawiać się również na innych częściach ciała, w tym na ramionach, pośladkach i brzuchu.

Cellulit jest powodowany przez komórki tłuszczowe pod skórą, które wyłapują toksyny i zatrzymują wodę. Nie ma takiego zabiegu, który mógłby pozbyć się cellulitu na zawsze, ale są sposoby na zmiękczenie i poprawę obszarów problemowych.

Endermologia dla cellulitu

Endermologie to pierwszy zabieg na cellulit, który został zatwierdzony przez FDA. Ta nieinwazyjna technika wykorzystuje stymulację fizyczną (masaż mechaniczny) w celu ujędrnienia skóry i zwiększenia krążenia, co prowadzi do czasowej redukcji cellulitu. Endermologia może również pomóc złagodzić drobne bóle mięśni oraz poprawić koloryt i blask skóry.

Jak działa leczenie endermologiczne?

Urządzenie do masażu, składające się z podciśnienia i wałków, służy do manipulowania tkanką pod skórą, powodując jej lekkie rozciągnięcie przy jednoczesnym delikatnym przewracaniu. Masaż mechaniczny wspomaga produkcję kolagenu, stymuluje układ limfatyczny i rozbija złogi tłuszczu w miejscach, w których powstają kieszenie z tłuszczem, takich jak siodełka i uchwyty miłosne, a także jest wypłukiwany z organizmu przy pomocy lepszego krążenia. Zabieg endermologiczny może być również stosowany w celu zmniejszenia obrzęku i wyrównania tekstury skóry.

Podczas zabiegu endermologicznego klienci noszą specjalistyczną pończochę ciała, podczas gdy lekarz używa ręcznego urządzenia do masażu na leczonych obszarach. Pojedynczy zabieg może trwać od 30 do 60 minut, w zależności od obszaru (obszarów) poddawanego zabiegowi. Większość klientów musi mieć jeden do dwóch zabiegów w tygodniu. Po zabiegu, pacjenci mogą natychmiast wrócić do swoich normalnych zajęć. Dzięki endermologii nie ma przestojów, a zabiegi są bezbolesne. Poziom masażu podczas zabiegu może być regulowany, jeśli klient odczuwa jakikolwiek dyskomfort.

Aby utrzymać wyniki, lekarze zazwyczaj zalecają co najmniej sześć do dziesięciu zabiegów dla zauważalnych, dramatycznych rezultatów. Wyniki tych sesji trwają zazwyczaj kilka miesięcy. Aby utrzymać rezultaty, zaleca się jeden zabieg endermologiczny co miesiąc po wstępnej serii zabiegów. Rzeczywista liczba zabiegów i wszelkich dalszych sesji konserwacyjnych będzie oparta na pożądanym przez klienta wyniku i omówiona podczas bezpłatnej konsultacji, przed rozpoczęciem leczenia.

http://celinemed.pl/kosmetologia/blf/endermologia-skuteczna-walka-z-cellulitem.html

Previous Renowacja lakieru, samodzielna renowacja lakieru
Next Wyciskarka Hurom GD - opinie

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Kwas hialuronowy- eliksir młodości

W roku 1934 dwaj biochemicy: Karl Meyer i John Palmers wyizolowali z bydlęcego oka substancję, którą nazwali hialuronian, od greckiego słowa hyalos oznaczającego szkło. Nikt nie spodziewał się wtedy, jak

Life&Style 0 Comments

Jak wybrać odpowiedni dla siebie smartfon

Dotarłeś do końca swojej umowy komórkowej? Gotowy do uaktualnienia? Masz większy wybór niż kiedykolwiek, jeśli chodzi o wybór nowego smartfonu. Ale oznacza to również przesiewanie specyfikacji, marek i modeli, które

Life&Style 0 Comments

Historia marihuany

Marihuana była wykorzystywana jako lek i sposób na osiągnięcie euforii od czasów starożytnych. Pierwsze odniesienie do jego stosowania znajduje się w chińskim podręczniku medycznym sięgającym około 2700 r. p.n.e. Chińska

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź