DACHOWAŁ SAMOCHODEM W SWOJE URODZINY, MIAŁ 4 PROMILE

DACHOWAŁ SAMOCHODEM W SWOJE URODZINY, MIAŁ 4 PROMILE

Dachowaniem zakończył jazdę nietrzeźwy kierowca renaulta. Mężczyzna w swoje urodziny, kierując bez prawa jazdy, spowodował kolizję drogową w Koziarni. Miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Będzie odpowiadał przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Wczoraj o godz. 17, niżańska policja została poinformowana o wypadku w Koziarni. Informacja wpłynęła od świadków zdarzenia, którzy przebywając na podwórku, usłyszeli głośny huk. Wybiegli na ulicę i zastali pojazd leżący na dachu. Z auta wyszedł o własnych siłach mężczyzna.

Nic poważnego mu się mu stało. Po chwili na miejsce przyjechał policyjny patrol. Kierowca renaulta, był pod wyraźnym wpływem alkoholu. Badanie wykazało ponad 4 promile alkoholu w jego organizmie. Kierowca nie posiadał także uprawnień do kierowania pojazdami. Zostały mu odebrane wiele lat temu, za jazdę w stanie nietrzeźwości. Jak ustalono mężczyzna w dniu zdarzenia, obchodził swoje urodziny.

Pijany kierowca od razu przyznał się, że siedział za kierownicą. Po wykonanych czynnościach został zwolniony do domu. Będzie odpowiadał przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Previous Jaki telefon do pracy?
Next ŚMIERTELNY WYPADEK W PARTYNI

Może to Ci się spodoba

Rzeszów na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI NARKOTYKI

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 36-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego. Mężczyzna przebywał wczoraj wraz ze znajomymi na żwirowni w Torkach. Wyciągnięto go z wody, jednak mimo podjętej reanimacji jego życia nie zdołano

Rzeszów na Sygnale 0 Comments

ODPOWIEDZĄ ZA ROZBÓJ

Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie dwaj mieszkańcy Jasła. Mężczyźni pobili 27-latka w jego mieszkaniu, po czym ukradli mu telefon i portfel z pieniędzmi. Uczestnicząca w tym zdarzeniu 25-letnia kobieta,

Rzeszów na Sygnale 0 Comments

MĘŻCZYZNA UTONĄŁ W SANIE

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 65-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego. Mężczyzna przebywał wczoraj wraz ze swoim krewnym nad Sanem. Wyciągnięto go z wody, jednak mimo podjętej reanimacji jego życia nie zdołano uratować.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź