PODEJRZANY O ZABÓJSTWO SWOJEJ ŻONY ZOSTAŁ TYMCZASOWO ARESZTOWANY

PODEJRZANY O ZABÓJSTWO SWOJEJ ŻONY ZOSTAŁ TYMCZASOWO ARESZTOWANY

Mieszkaniec Niska podejrzany o zabójstwo swojej żony najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Dziś sąd przychylił się do wniosku Policji oraz prokuratury i zastosował ten najsurowszy środek zapobiegawczy.

Dziś Sąd Rejonowy w Nisku zastosował wobec 54-letniego mężczyzny tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. Mieszkaniec Niska jest podejrzany o zabójstwo swojej żony. Do zdarzenia doszło w niedzielę przed północą. Mężczyzna sam zawiadomił o tym miejscową Policję. Informację na ten temat znajdziesz na stronie KPP w Nisku.

Previous TRUDNE WARUNKI NA DROGACH PODKARPACIA
Next "NIECHRONIENI" - PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ

Może to Ci się spodoba

Rzeszów na Sygnale 0 Comments

MĘŻCZYZNA UTONĄŁ W SANIE

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 65-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego. Mężczyzna przebywał wczoraj wraz ze swoim krewnym nad Sanem. Wyciągnięto go z wody, jednak mimo podjętej reanimacji jego życia nie zdołano uratować.

Rzeszów na Sygnale 0 Comments

Zatrzymano kolejne osoby podejrzane o uprawianie konopi

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie wspierani przez funkcjonariuszy z Gorzowa Wielkopolskiego zatrzymali kolejnych siedem osób powiązanych ze zorganizowaną grupą przestępczą, która trudniła się wytwarzaniem narkotyków, w szczególności marihuany.

Rzeszów na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI Z RZESZOWA I LUBLINA PO RAZ KOLEJNY UDERZYLI W NARKOBIZNES

To kolejne uderzenie w narkobiznes. W sobotę, policjanci z komendy wojewódzkiej w Rzeszowie i Lublinie, wspierani przez antyterrorystów z Rzeszowa i Gorzowa Wielkopolskiego zlikwidowali trzy nielegalne uprawy konopi. Zabezpieczyli około

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!