PODEJRZANY O ZABÓJSTWO SWOJEJ ŻONY ZOSTAŁ TYMCZASOWO ARESZTOWANY

PODEJRZANY O ZABÓJSTWO SWOJEJ ŻONY ZOSTAŁ TYMCZASOWO ARESZTOWANY

Mieszkaniec Niska podejrzany o zabójstwo swojej żony najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Dziś sąd przychylił się do wniosku Policji oraz prokuratury i zastosował ten najsurowszy środek zapobiegawczy.

Dziś Sąd Rejonowy w Nisku zastosował wobec 54-letniego mężczyzny tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. Mieszkaniec Niska jest podejrzany o zabójstwo swojej żony. Do zdarzenia doszło w niedzielę przed północą. Mężczyzna sam zawiadomił o tym miejscową Policję. Informację na ten temat znajdziesz na stronie KPP w Nisku.

Previous TRUDNE WARUNKI NA DROGACH PODKARPACIA
Next "NIECHRONIENI" - PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ

Może to Ci się spodoba

Rzeszów na Sygnale 0 Comments

KORZYSTAJĄC NIELEGALNIE Z KARTY PŁATNICZEJ CHCIELI WYŁUDZIĆ BLISKO 340 TYSIĘCY ZŁOTYCH

Policjanci z komendy wojewódzkiej w Rzeszowie zatrzymali trzy osoby, dwóch Polaków i obywatela Ukrainy. Korzystając w sposób nieuprawniony z karty płatniczej amerykańskiego banku, dokonali kilkudziesięciu oszukańczych transakcji z zamiarem wyłudzenia

Rzeszów na Sygnale 0 Comments

WYPADEK W WIDACZU, NIE ŻYJE 21-LATKA

Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Widaczu, w powiecie strzyżowskim. W czołowym zderzeniu dwóch aut osobowych zginęła 21-letnia kierująca seatem. 5 osób trafiło do szpitala.

Rzeszów na Sygnale 0 Comments

PIJANY PIESZY WPADŁ POD LAWETĘ, MIAŁ BLISKO 6 PROMILI

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Medyce na drodze krajowej nr 28. 30-letni mężczyzna, obywatel Ukrainy, wpadł pod koła lawety i został poważnie ranny. Badanie krwi pieszego

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź