PODKARPACCY POLICJANCI PONOWNIE MISTRZAMI POLSKI!

PODKARPACCY POLICJANCI PONOWNIE MISTRZAMI POLSKI!

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie powtórzyli sukces sprzed roku i ponownie zdobyli pierwsze miejsce w zakończonych dziś IV Mistrzostwach Polski Wydziałów Konwojowych Policji w Halowej Piłce Nożnej. Gospodarze turnieju wyprzedzili drużyny z Krakowa i Radomia.

Turniej KONWÓJ – CUP 2017 rozpoczął się wczoraj. Otworzył go Naczelnik Wydziału Konwojowego Biura Prewencji Komendy Głównej Policji nadkom. Wiesław Pietrzak. Pierwszego dnia Mistrzostw, które w tym roku odbywały się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie, 16 drużyn rywalizowało w rozgrywkach grupowych. Relację z otwarcia i pierwszego dnia znajdziesz tutaj.

Dziś najważniejszym wydarzeniem były mecze finałowe. O trzecie miejsce Mistrzostw walczyły drużyny z Radomia i Katowic. O tym, że brązowy medal trafi do Radomia zadecydowały rzuty karne.

W finale spotkały się drużyny Komend Wojewódzkich Policji w Krakowie i Rzeszowie. Po zaciętym meczu lepsi okazali się gospodarze i to oni ponownie zdobyli mistrzowski tytuł.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
II miejsce – Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie
III miejsce – Komenda Wojewódzka Policji w Radomiu

Puchar Fair Play otrzymała drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi

Najlepszy bramkarz turnieju – Waldemar Dobrasiewicz z KWP w Radomiu
Najlepszy zawodnik – Waldemar Piątkowski z KWP w Krakowie
Najlepszy strzelec – Krzysztof Weres z KWP w Rzeszowie (zdobywca 12 bramek)
Najmłodszy zawodnik turnieju – Mateusz Rubinkowski z KWP w Łodzi

Dyplomy, nagrody i puchary uczestnikom oraz zwycięzcom wręczyli: Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinsp. dr Krzysztof Pobuta, Dyrektor Biura Prewencji Komendy Głównej Policji insp. Dariusz Minkiewicz, a także Wicestarosta Łańcuckie Barbara Pilawa-Kraus oraz Burmistrz Miasta Łańcuta Stanisław Gwizdak.

Organizatorem zawodów była Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, a także Zarząd Wojewódzki w Rzeszowie NSZZ Policjantów oraz Podkarpacka Grupa Wojewódzka IPA. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji, Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Burmistrza Miasta Łańcuta.

Previous POLICYJNI ANTYTERRORYŚCI ĆWICZYLI ZE ŚMIGŁOWCEM
Next TRZY POSTERUNKI POLICJI PRZYWRÓCONO NA PODKARPACIU

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

OKRADAŁ SWOJEGO PRACODAWCĘ

Mieszkaniec Przemyśla, zatrudniony w jednej z firm w Radymnie, odpowie za kradzież pieniędzy i mienia. 28-latek nie wpłacał uzyskanych od klientów kwot do kasy firmy i nie wydawał paragonów. Gdy

Wiadomości 0 Comments

Policjanci uczestnikami debaty na temat przemocy wobec kobiet

Policjanci Wydziału Prewencji KWP w Rzeszowie oraz KMP w Rzeszowie wzięli udział w debacie eksperckiej pt. „Przemoc wobec kobiet – lokalnie”. Podczas spotkania funkcjonariusze omówili skalę zjawiska dotyczącego przemocy w

Wiadomości 0 Comments

POLICYJNI ANTYTERRORYŚCI ĆWICZYLI ZE ŚMIGŁOWCEM

Ustawienie posterunku blokadowego przy wykorzystaniu śmigłowca, błyskawiczna akcja grupy szturmowej wobec porywaczy, sprawne przeniesienie sił policyjnych w bezpieczne miejsce to scenariusz działań, jakie dziś przeprowadzono w siedzibie Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź