PODKARPACCY POLICJANCI PONOWNIE MISTRZAMI POLSKI!

PODKARPACCY POLICJANCI PONOWNIE MISTRZAMI POLSKI!

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie powtórzyli sukces sprzed roku i ponownie zdobyli pierwsze miejsce w zakończonych dziś IV Mistrzostwach Polski Wydziałów Konwojowych Policji w Halowej Piłce Nożnej. Gospodarze turnieju wyprzedzili drużyny z Krakowa i Radomia.

Turniej KONWÓJ – CUP 2017 rozpoczął się wczoraj. Otworzył go Naczelnik Wydziału Konwojowego Biura Prewencji Komendy Głównej Policji nadkom. Wiesław Pietrzak. Pierwszego dnia Mistrzostw, które w tym roku odbywały się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie, 16 drużyn rywalizowało w rozgrywkach grupowych. Relację z otwarcia i pierwszego dnia znajdziesz tutaj.

Dziś najważniejszym wydarzeniem były mecze finałowe. O trzecie miejsce Mistrzostw walczyły drużyny z Radomia i Katowic. O tym, że brązowy medal trafi do Radomia zadecydowały rzuty karne.

W finale spotkały się drużyny Komend Wojewódzkich Policji w Krakowie i Rzeszowie. Po zaciętym meczu lepsi okazali się gospodarze i to oni ponownie zdobyli mistrzowski tytuł.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
II miejsce – Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie
III miejsce – Komenda Wojewódzka Policji w Radomiu

Puchar Fair Play otrzymała drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi

Najlepszy bramkarz turnieju – Waldemar Dobrasiewicz z KWP w Radomiu
Najlepszy zawodnik – Waldemar Piątkowski z KWP w Krakowie
Najlepszy strzelec – Krzysztof Weres z KWP w Rzeszowie (zdobywca 12 bramek)
Najmłodszy zawodnik turnieju – Mateusz Rubinkowski z KWP w Łodzi

Dyplomy, nagrody i puchary uczestnikom oraz zwycięzcom wręczyli: Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinsp. dr Krzysztof Pobuta, Dyrektor Biura Prewencji Komendy Głównej Policji insp. Dariusz Minkiewicz, a także Wicestarosta Łańcuckie Barbara Pilawa-Kraus oraz Burmistrz Miasta Łańcuta Stanisław Gwizdak.

Organizatorem zawodów była Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, a także Zarząd Wojewódzki w Rzeszowie NSZZ Policjantów oraz Podkarpacka Grupa Wojewódzka IPA. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji, Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Burmistrza Miasta Łańcuta.

Previous POLICYJNI ANTYTERRORYŚCI ĆWICZYLI ZE ŚMIGŁOWCEM
Next TRZY POSTERUNKI POLICJI PRZYWRÓCONO NA PODKARPACIU

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Meble barberskie – na co zwrócić uwagę podczas ich zakupu

Barber shopy stały się już stałym elementem polskich miast. Jest to branża, która jeszcze 10 lat temu praktycznie nie istniała. To panie słynęły ze spędzania wielu bezproduktywnych godzin na fryzjerskim

Wiadomości 0 Comments

CYBERTERRORYZM A BEZPIECZEŃSTWO – KONFERENCJA

Policjanci oraz pracownicy naukowi wzięli udział w konferencji „Cyberterroryzm i systemy informacyjne w bezpieczeństwie”, która odbyła się w Polańczyku. To spotkanie naukowe zostało zorganizowane przy współudziale Komendy Wojewódzkiej Policji w

Wiadomości 0 Comments

PASAŻER AUDI ZGINĄŁ W WYPADKU

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Banachy w powiecie niżańskim. W zderzeniu audi z volkswagenem zginął pasażer audi. Do wypadku doszło po godz. 11 w miejscowości

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź