Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, który dzisiaj rano został znaleziony na swoim podwórku. Mężczyzna leżał na śniegu za budynkiem gospodarczym. Prawdopodobną przyczyną jego śmierci mogło być wychłodzenie.

Dzisiaj policjanci zostali powiadomieni o znalezieniu zwłok mężczyzny. Ciało 53-letniego mieszkańca gminy Chmielnik znalazła rodzina około godz. 9. Mężczyzna leżał za budynkiem gospodarczym na terenie swojej posesji. Wezwana na miejsce załoga pogotowia ratunkowego stwierdziła jego zgon.

Wstępnie wykluczono udział osób trzecich, a prawdopodobną przyczyną śmierci mogło być wychłodzenie. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 53-latka.

W najbliższych dniach będą utrzymywać się bardzo niskie temperatury. Jeśli zauważymy bezdomnego lub śpiącego na dworze człowieka, nie przechodźmy obok niego obojętnie. Policja apeluje o przekazywanie wszelkich informacji o osobach i miejscach ich pobytu, dla których niskie temperatury mogą stanowić zagrożenia zdrowia lub życia! Podjęta interwencja i udzielona tej osobie pomoc, być może uratuje jej życie. Powyższe informacje można przekazać dzwoniąc na numery alarmowe 112 lub 997, jak też z wykorzystaniem aplikacji Moja Komenda czy Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. 

Previous Uchronili kobietę przed wychłodzeniem
Next Śmiertelny wypadek w Grębowie

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

PRÓBOWAŁA WYŁUDZIĆ KREDYT

Policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o usiłowanie wyłudzenia kredytu. Przedstawicielowi firmy pożyczkowej przedłożyła w tym celu nierzetelne zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach. Fałszywe dokumenty zatrzymana podrobiła sama. Funkcjonariusze z komisariatu w

Wiadomości 0 Comments

Jaka umywalka do łazienki?

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia łazienki jest umywalka. Wpływa ona nie tylko na funkcjonalność, ale również wystrój wnętrza. Na jaką umywalkę warto się zatem zdecydować, aby była praktyczną ozdobą pomieszczenia?

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI UCZESTNICZYLI W OGÓLNOPOLSKIM LICZENIU BEZDOMNYCH

Dzisiejszej nocy policjanci wspólnie z innymi służbami uczestniczyli w ogólnopolskim badaniu liczby osób bezdomnych. Sprawdzali miejsca, w których najczęściej przebywają bezdomni, jak ogródki działkowe, pustostany, okolice dworców. Działania związane z

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź