PRZEDSTAWICIELE SŁUŻB MUNDUROWYCH RYWALIZOWALI NA STRZELNICY

PRZEDSTAWICIELE SŁUŻB MUNDUROWYCH RYWALIZOWALI NA STRZELNICY

Przedstawiciele służb mundurowych walczyli o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. W zawodach strzeleckich, które odbyły się na strzelnicy PZŁ „Bór” w Głogowie Małopolskim, najlepsi okazali się policjanci.

Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych, które odbyły się wczoraj na strzelnicy PZŁ „Bór” w Głogowie Małopolskim, zorganizowało Porozumienie Związków Zawodowych Służb Mundurowych Województwa Podkarpackiego. Jak zawsze były one okazją do doskonalenia umiejętności strzeleckich funkcjonariuszy oraz popularyzowania sportu strzeleckiego.

Uczestniczyło w nich 12 trzyosobowych drużyn. Do rywalizacji przystąpili przedstawiciele służb mundurowych z Podkarpacia – Policji, Wojska Polskiego, Straży Pożarnej i Służby Celnej. Uczestnicy zmagali się w kilku konkurencjach, zarówno grupowych, jak i indywidualnych. Najlepsi okazali się policjanci.

Najlepszym strzelcem w konkurencji dwuboju okazał się funkcjonariusz Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie. Drugie miejsce zajął Grzegorz Okleja reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Nisku, a trzecie wywalczył Janusz Paziewski z I Batalionu Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie.

W zawodach startowała tylko jedna funkcjonariuszka. Anita Furmańska z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, mimo braku kobiecej konkurencji, nie spoczęła na laurach. Otoczona męskim gronem wystrzelała jeden z lepszych wyników tych zawodów.
W klasyfikacji zespołowej na podium stanęły drużyny:

1. Komendy Powiatowej Policji w Nisku – Grzegorz Okleja, Tomasz Mścisz oraz Marcin Skupień
2. Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli – Grzegorz Utnik, Wojciech Jabłoński i Tadeusz Kowal
3. Komendy Powiatowej Policji w Rzeszowie – Anita Furmańska, Grzegorz Polak oraz Grzegorz Szul

Tuż za podium uplasowali się żołnierze I Batalionu Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie.

Zwycięzcy otrzymali puchary i medale. Nagrody i gratulacje przyjęli od Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Pawła Filipka, asp.szt. Józefa Bąka – Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów oraz Krzysztofa Kawalca – Prezesa Podkarpackiego Zarządu Wojewódzkiego Ligi Obrony Kraju. Pozostali uczestnicy zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami.

Previous Wynajem samochodów
Next EGZAMIN POLICYJNYCH WIERZCHOWCÓW

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

„BEZPIECZNE WAKACJE 2017”

Dzieci i młodzież doczekały się upragnionych wakacji. Na dwa miesiące mogą podręczniki odłożyć w kąt. Przed nimi czas wakacyjnego wypoczynku, a przed policjantami akcja „Bezpieczne wakacje 2017”. Dbałość o bezpieczeństwo

Wiadomości 0 Comments

TRAGICZNE WYPADKI NA PODKARPACIU – NIE ŻYJĄ DWIE MŁODE OSOBY

Dziś rano, policjanci pracowali przy dwóch tragicznych wypadkach. W podjarosławskim Makowisku zginął 16-latek, który prawdopodobnie kierował mitsubishi. W Komborni w powiecie krośnieńskim, nietrzeźwy kierowca forda fiesty uderzył w drzewo. Zderzenia

Wiadomości 0 Comments

Areszt dla sprawców włamań

Policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej jednostki, przy współpracy z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, na terenie województwa mazowieckiego, zatrzymali trzech sprawców włamań do mieszkań. 42-latek i dwaj 47-latkowie, mieszkańcy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź