PRZEDSTAWICIELE SŁUŻB MUNDUROWYCH RYWALIZOWALI NA STRZELNICY

PRZEDSTAWICIELE SŁUŻB MUNDUROWYCH RYWALIZOWALI NA STRZELNICY

Przedstawiciele służb mundurowych walczyli o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. W zawodach strzeleckich, które odbyły się na strzelnicy PZŁ „Bór” w Głogowie Małopolskim, najlepsi okazali się policjanci.

Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych, które odbyły się wczoraj na strzelnicy PZŁ „Bór” w Głogowie Małopolskim, zorganizowało Porozumienie Związków Zawodowych Służb Mundurowych Województwa Podkarpackiego. Jak zawsze były one okazją do doskonalenia umiejętności strzeleckich funkcjonariuszy oraz popularyzowania sportu strzeleckiego.

Uczestniczyło w nich 12 trzyosobowych drużyn. Do rywalizacji przystąpili przedstawiciele służb mundurowych z Podkarpacia – Policji, Wojska Polskiego, Straży Pożarnej i Służby Celnej. Uczestnicy zmagali się w kilku konkurencjach, zarówno grupowych, jak i indywidualnych. Najlepsi okazali się policjanci.

Najlepszym strzelcem w konkurencji dwuboju okazał się funkcjonariusz Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie. Drugie miejsce zajął Grzegorz Okleja reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Nisku, a trzecie wywalczył Janusz Paziewski z I Batalionu Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie.

W zawodach startowała tylko jedna funkcjonariuszka. Anita Furmańska z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, mimo braku kobiecej konkurencji, nie spoczęła na laurach. Otoczona męskim gronem wystrzelała jeden z lepszych wyników tych zawodów.
W klasyfikacji zespołowej na podium stanęły drużyny:

1. Komendy Powiatowej Policji w Nisku – Grzegorz Okleja, Tomasz Mścisz oraz Marcin Skupień
2. Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli – Grzegorz Utnik, Wojciech Jabłoński i Tadeusz Kowal
3. Komendy Powiatowej Policji w Rzeszowie – Anita Furmańska, Grzegorz Polak oraz Grzegorz Szul

Tuż za podium uplasowali się żołnierze I Batalionu Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie.

Zwycięzcy otrzymali puchary i medale. Nagrody i gratulacje przyjęli od Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Pawła Filipka, asp.szt. Józefa Bąka – Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów oraz Krzysztofa Kawalca – Prezesa Podkarpackiego Zarządu Wojewódzkiego Ligi Obrony Kraju. Pozostali uczestnicy zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami.

Previous Wynajem samochodów
Next EGZAMIN POLICYJNYCH WIERZCHOWCÓW

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

PORANEK Z POLICJĄ W KINIE HELIOS

Funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie uczestniczyli w cyklu spotkań Wakacje z Bobem Budowniczym w ramach Filmowych Poranków w Kinie Helios. Oprócz policyjnego wyposażenia, możliwości zrobienia sobie zdjęcia na służbowym

Wiadomości 0 Comments

Funkcjonariusze zlikwidowali trzy „dziuple” samochodowe

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie wspólnie z funkcjonariuszami Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zajmowali się sprawą handlu częściami samochodowymi pochodzącymi z kradzionych samochodów. Na trzech prywatnych posesjach

Wiadomości 0 Comments

OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W RZESZOWIE

Dziś, w 99. rocznicę Odzyskania Niepodległości, przed pomnikiem płk. Leopolda Lisa Kuli w Rzeszowie zgromadzili się przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych, parlamentarzyści, reprezentanci służb mundurowych oraz mieszkańcy Rzeszowa. W uroczystościach

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!