Wyciskarka Omega Sana – opinie

Wyciskarka Omega Sana – opinie

Podczas gdy sokowirówka jest idealna do tworzenia zdrowych napojów owocowych i warzywnych, możesz być zaskoczony, jak wiele z najnowszych wzorów może być wszechstronnych. Sokowirówka Sana EUJ-707 firmy Omega nie tylko może pracować z popularnymi rodzajami owoców i warzyw – takimi jak jabłka, winogrona, papryka i szpinak – ale także z przystawkami do mielenia kawy i robienia spaghetti.

Sok Omega działa również jako przysmak z jedzeniem dla niemowląt i zapewnia ogromne zróżnicowanie i elastyczność tego, co można prasować, sok i przetwarzać. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym przeglądem sokowirówki Sana EUJ-707 firmy Omega, aby przekonać się, dlaczego jest ona jedną z najlepszych sokowirówek w swojej kategorii.

Projekt

Sokowirówka Sana EUJ-707 marki Omega jest wyjątkowa pod względem wzornictwa, dostępna w 11 metalicznych i popowych kolorach pasujących do schematu kuchni, w tym chrom (jak na zdjęciu), odważna czerwień Ferrari i dość piękny brąz.

W odróżnieniu od wielu swoich pionowych konkurentów, Sana jest pozioma i rozciąga się do 42 cm długości, o czym warto pamiętać, jeśli jest ciasno na powierzchni blatu. Biorąc pod uwagę atrakcyjny wygląd Sany EUJ-707, jest to prawdopodobnie urządzenie, które będziesz chciał zachować na wystawie.

Musisz poświęcić trochę czasu na rozszyfrowanie, co idzie gdzie, ponieważ urządzenie ma sporo części wewnętrznych do złożenia przed użyciem. Posiada również różne przystawki do zadań takich jak robienie grubszych soków, mielenie kawy i przygotowywanie spaghetti lub jedzenia dla dzieci.

W przeciwieństwie do wielu plastikowych pojemników, Sana jest wyposażona w szklany dzbanek i nierdzewny dzbanek na miąższ, które siedzą obok siebie, aby wyłapać sok i miąższ z sokowirówki w tandemie. Myśleliśmy, że szklany pojemnik działa całkiem dobrze sam w sobie, łapiąc miazgę na górze sita. Sito służy również do wyłapywania niepożądanej piany i miazgi z soku.

Wydajność

Ponieważ zsyp karmienia jest dość wąski, przed włożeniem do niego musieliśmy się upewnić, że nasze składniki są odpowiednio posiekane (całe jabłko nie zmieści się w zsypie).

Maszyna ma odwrotny przycisk, który pomoże usunąć wszelkie składniki walczące w bębenku i to działało dobrze do koncentrowania się większe kawałki jabłka, które utknęły. Istnieje również popychacz, który płynnie przesuwa w dół produktów liściastych, takich jak pietruszka i jarmuż.

Z tyłu maszyny znajduje się wyłącznik obsługi, który działa również w funkcji odwrotnej. Jeśli więc nie obrócisz maszyny w pionie wzdłuż blatu roboczego, może to być trochę bolesne.

Podczas gdy konstrukcja robiła się nieco piskliwa podczas sokowania selera i brokułów, silnik był stosunkowo cichy, osiągając zaledwie 81 decybeli podczas testów. Byliśmy pod wrażeniem tego, jak czysta jest również ekstrakcja zielonego soku, z minimalną ilością piany na wierzchu.

Cechą charakterystyczną jest tu precyzyjny sok Sana EUJ-707, który wymaga czasu potrzebnego do wydobycia jak największej ilości produktu. Ale to również coś więcej niż tylko sok: zastępując filtr do soków filtrem przetwórczym i podłączając odpowiednią dyszę, można go użyć do mielenia fasoli do porannego parzenia, tworzenia spaghetti na obiad i ubijania mrożonego sorbetu owocowego na deser.

http://wyciskarkiopinie.pl/

Previous Rodzaje płytek ceramicznych
Next Dotacje unijne Podkarpacie

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Sposób na odchudzanie: sok z wyciskarki

Planujesz rozpoczęcie diety bądź zrobienie detoksu trwającego dwa – trzy dni? Doskonałym wyborem są soki odchudzające. Pojawia się jednak pytanie jak je przygotować. Zainteresowanie kolejnymi sposobami na pozbycie się niechcianych

Life&Style 0 Comments

Alkohole premium coraz popularniejsze. Polacy często sięgają po importowaną whisky, cydr i gin

Rośnie w Polsce zainteresowanie alkoholami z grupy premium. Systematycznie spada spożycie wódki, rośnie natomiast import whisky. Pod tym względem Polska znajduje się na czwartym miejscu w Europie. W 2016 roku sprowadzono 35 mln

Life&Style 0 Comments

Trzy cechy kolumn podłogowych, na które warto zwrócić uwagę

W przypadku głośników stojących na podłodze nie powinno być żadnych wątpliwości, co do tego, że charakteryzuje je imponująca żywotność. Nic więc dziwnego, że znajdują one zastosowanie zarówno w domowym zaciszu,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź